VITAJTE V LO LOCO BAR!
Srdečne Vás vítame na našich stránkach. Sme cocktail-music-café bar, ktorý sa nachádza v širšom centre Piešťan, na Teplickej ulici. Po dlhodobej príprave sme pre Vás, milovníkov kvalitných cocktailov, vín či kávy, pripravili skvelé miesto, v ktorom dúfame, že zažijete príjemné chvíle strávené
v spoločnosti Vašich priateľov a známych, kvalitnej hudby a príjemného posedenia. Vitajte u nás!
ZABAVTE SA S NAMI KAŽDÝ DEŇ
Ste unavený po práci a potrebujete sa osviežiť? Máte radi kvalitnú kávu? Potrebujete sa počas dňa zastaviť a vychutnať si skvelý cocktail?...Tak v tom prípade sme tu práve pre Vás. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na načerpanie nových síl v sprievode kvalitnej hudby a príjemnej atmosféry.
UNIKÁTNE VYBAVENIE BARU
To, že sme pri realizácii nášho baru stavili na kvalitu a modernosť, sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Bar je dizajnovo navrhnutý ako moderný bar, ktorý kráča ruka v ruke s najmodernejšími technológiami. Osvetlenie, ozvučenie, fajčiarska miestnosť, interiér a štyri LCD televízory, na ktorých môžete sledovať klipy Vašich najobľúbenejších interpretov, Vás presvedčia o tom, že sme skutočne na ničom nešetrili.
VÝBER Z VEĽKÉHO MNOŽSTVA DRINKOV
Nestáva sa často, aby cocktail bary ponúkali také veľké množstvo miešaných nápojov ako my. Pre nás je však jedinečnosť a kvalita prioritou. Preto sme pre Vás pripravili cocktail book. Je v ňom zahrnutá taká rozmanitosť chutí, že si v ňom aj ten najnáročnejší zákazník nájde práve
tú svoju obľúbenú. Viac sa o jednotlivých cocktailoch a ich receptúrach dozviete v sekcii Cocktaily.
Navyše Team Lo Loco baru bude pre Vás pripravovať rôzne akcie, koncerty a párty, na ktoré Vás všetkých srdečne pozývame!