JEDINEČNÁ KÁVA ILLY
Spoločnosť illy bola založená v roku 1933 v Treste, pánom Francescom illy. Táto káva patrí medzi najkvalitnejšie značky vďaka perfektnej starostlivosti, ktorá je káve venovaná začínajúc kávovým klíčkom a končiac pri šálke lahodnej kávy, o ručnom zbere nehovoriac.
Úspech kávy illy spočíva v harmónii medzi kyslosťou a horkosťou. Použitím jedného druhu kávy sa tento výnimočný efekt nedá dosiahnuť, a preto sa používa na prípravu kávy 9 rôznych odrôd druhu Arabica. Ďaľšiou výnimočnosťou kávy illy je, že nie je nikdy vodová, práve naopak, je ako hodvábny krém a vďaka svojmu nižšiemu obsahu kofeínu si ju môžete dopriať aj niekoľkokrát denne.
ILLY - synonymum krásy, pôžitku, chutí a kultúry, ktorú ocenia všetci znalci a milovníci.
LUXUSNÁ ČOKOLÁDA CALLEBAUT
Lo Loco Bar Vám ponúka originálnu horúcu čokoládu - čokoládu luxusnej značky Callebaut. Táto čokoláda, ktorá je dovážaná až z ďalekého Belgicka, z krajiny tých najpovolanejších čokoládových majstrov, je považovaná za najjemnejšiu čokoládu na svete.
Tajomstvom dokonalej chuti a správnej tekutosti je vyšší obsah kakaového masla, a takisto samotného kakaa, čo pôsobí pozitívne pre naše zdravie.
EXKLUZÍVNE ČAJE RONNEFELDT
Čaj je popri minerálnej vode druhým najčastejšie konzumovaným nápojom. Na celom svete si ľudia s radosťou doprajú lahodnú a blahodárnu chuť rôznych druhov čaju. Avšak je málo značiek, ktoré Vám poskytnú skutočnú radosť z každého dúška.
Jednou z takýchto značiek je práve Ronnefeldt Tea. Lahodnú chuť im zaručuje výber tých najkvalitnejších čajov z najznámejších pestovateľských oblastí a systém balenia, vďaka ktorému sú sypané čaje vždy dokonale chránené pred stratou arómy a vlhnutím čajových lístkov.

Ronnefeldt vždy lahodne zvodný!